facebook
"Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie." (Bł. Matka Teresa z Kalkuty)
BUDOWA HOSPICJUM STACJONARNEGO
Rozpoczęły się prace przy kolejnym XIII już etapie rozbudowy hospicjum. Wewnątrz mamy już wszystkie instalacje oraz tynki. Niedawno wybieraliśmy płytki do łazienek. Tymczasem obecnie kolejna ekipa... (...)
Kolejne etapy budowy już za nami Podczas IV etapu kupiliśmy i zamontowaliśmy dachówkę oraz okna dachowe i elewacyjne Kiedy mówimy V etap to mamy na myśli instalacje... (...)
Zakończył się trzeci etap budowy hospicjum stacjonarnego. Obecnie obiekt jest w stanie surowym otwartym. Dotychczas na wykonanie dokumentacji oraz wszelkic (...)
Oprócz wmurowania aktu erekcyjnego, Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum w ostatnią niedzielę obchodziło również swoje 10-lecie. Podczas uroczystości zostały wręczone... (...)
Na początku sierpnia bieżącego roku nasza ambasadorka Katarzyna Żak odwiedziła plac budowy hospicjum stacjonarnego w towarzystwie swojego męża Cezarego. Była pod wrażeniem zaawansowania prac... (...)
KOCHANI ! Tak wyglądała budowa hospicjum w maju bieżącego roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego, nagrodzie z firmy Etex Gropu i w końcu dzięki wszystkim,... (...)
TPH ZWYCIĘZCĄ GŁÓWNEJ NAGRODY KONCERNU ETEX GROUP !!! Symboliczny czek z kwotą 10 tys. Euro to nagroda, którą otrzymaliśmy z koncernu Etex Group. Do zwycięstwa... (...)
Kilka lat temu nasze Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum podjęło decyzję o konieczności budowy hospicjum stacjonarnego. Od władz miasta otrzymaliśmy działkę zabudowaną szpit (...)
http://chojnice24.pl/artykul/19927/tph-z-grantem-na-389-tysiecy/ (zdjęcia udostępnione dzięki www.chojnice24.pl)  (...)
Projekt ArchiSTYL, Pracownia Projektowa Kornelia Żywicka https://www.youtube.com/watch?v=A0TTWldYTf0  (...)
DOBRE WIADOMOŚCI Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum z grantem na budowę stacjonarnego... (...)
Przy ul. Strzeleckiej trwają parce przy rozbiórce dawnego pawilonu męskiego. To właśnie w tym miejscu ma powstać nasze hospicjum stacjonarne. Oto co się dzieje na placu budowy... (...)
Katarzyna Żak jest już oficjalnie Ambasadorem Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach !!! Deklaruje swoją pomoc, a my DZIĘKUJEMY i trzymamy ją za słowo. ... (...)
„OTO WSZYSTKO STAJE SIĘ NOWE…” Na ten moment wszyscy członkowie Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum czekali z niecierpliwością! 6 kwietnia 2011 został podpisany akt... (...)
MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ… CZYLI TAK T (...)
Array ( [count] => 1 )