facebook
"Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie." (Bł. Matka Teresa z Kalkuty)
BUDOWA HOSPICJUM STACJONARNEGO
Kolejne etapy budowy już za nami Podczas IV etapu kupiliśmy i zamontowaliśmy dachówkę oraz okna dachowe i elewacyjne Kiedy mówimy V etap to mamy na myśli instalacje... (...)
Zakończył się trzeci etap budowy hospicjum stacjonarnego. Obecnie obiekt jest w stanie surowym otwartym. Dotychczas na wykonanie dokumentacji oraz wszelkic (...)
Oprócz wmurowania aktu erekcyjnego, Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum w ostatnią niedzielę obchodziło również swoje 10-lecie. Podczas uroczystości zostały wręczone... (...)
Na początku sierpnia bieżącego roku nasza ambasadorka Katarzyna Żak odwiedziła plac budowy hospicjum stacjonarnego w towarzystwie swojego męża Cezarego. Była pod wrażeniem zaawansowania prac... (...)
KOCHANI ! Tak wyglądała budowa hospicjum w maju bieżącego roku. Od tamtego czasu wiele się zmieniło. Dzięki dotacji z Urzędu Miejskiego, nagrodzie z firmy Etex Gropu i w końcu dzięki wszystkim,... (...)
TPH ZWYCIĘZCĄ GŁÓWNEJ NAGRODY KONCERNU ETEX GROUP !!! Symboliczny czek z kwotą 10 tys. Euro to nagroda, którą otrzymaliśmy z koncernu Etex Group. Do zwycięstwa... (...)
Kilka lat temu nasze Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum podjęło decyzję o konieczności budowy hospicjum stacjonarnego. Od władz miasta otrzymaliśmy działkę zabudowaną szpit (...)
http://chojnice24.pl/artykul/19927/tph-z-grantem-na-389-tysiecy/ (zdjęcia udostępnione dzięki www.chojnice24.pl)  (...)
Projekt ArchiSTYL, Pracownia Projektowa Kornelia Żywicka https://www.youtube.com/watch?v=A0TTWldYTf0  (...)
DOBRE WIADOMOŚCI Towarzystwo Przyjaciół Hospicjum z grantem na budowę stacjonarnego... (...)
Przy ul. Strzeleckiej trwają parce przy rozbiórce dawnego pawilonu męskiego. To właśnie w tym miejscu ma powstać nasze hospicjum stacjonarne. Oto co się dzieje na placu budowy... (...)
Katarzyna Żak jest już oficjalnie Ambasadorem Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum w Chojnicach !!! Deklaruje swoją pomoc, a my DZIĘKUJEMY i trzymamy ją za słowo. ... (...)
„OTO WSZYSTKO STAJE SIĘ NOWE…” Na ten moment wszyscy członkowie Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum czekali z niecierpliwością! 6 kwietnia 2011 został podpisany akt... (...)
MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ… CZYLI TAK T (...)
Array ( [count] => 1 )