facebook
"Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie." (Bł. Matka Teresa z Kalkuty)
KSIĘGA GOŚCI
Dodaj swój wpis do księgi gości, zostanie on opublikowany po zatwierdzeniu przez moderatora:

Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
Strona WWW:
Twój wpis:
2010-06-14 00:00:00
  Polskie Sztuczne Serce
polskieserce.pl - niech każdy z was wejdzie na tą stronę, kliknie pieniążek i obejrzy stronkę - tak łatwo można pomóc w budowie POLSKIEGO SZTUCZNEGO SERCA!!!
2010-06-13 00:00:00
  Anna
Czy to nie smutne, że jednego dnia pomagasz komuś, widzisz jego uśmiech, a następnego dowiadujesz się, że umarł? Jak Wy sobie z tym radzicie?
2010-05-27 00:00:00
  Gosia
Czekamy na Aniołowo! :) Mam nadzieję, ze pogoda dopisze i tak jak w ubiegłych latach będziemy się z Wami dobrze bawić. Pozdrowienia dla wszystkich wolontariuszy!
2010-05-16 00:00:00e-mailWWW
  Albert Menheere
How lovely...to see our Dutch tulips in the gardens of Chojnice !!Our foundation, really hopes these tulips will be characteristic for the work of the angels....grow nice and easy into the future and give colour to the society of Chojnice...
2010-05-15 00:00:00
  xDD
Zamierzam dokonać zmian, raz na zawsze w swoim życiu Będzie naprawdę dobrze, to będzie miało znaczenie Zrobię to właściwie Gdy stawiam kołnierz ulubionego zimowego płaszcza Ten wiatr owiewa mi umysł Widzę dzieciaki na ulicy, którym brakuje jedzenia Kim jestem, by być ślepym Udając, że nie widzę ich potrzeb Letnia ignorancja, złamana szyjka od butelki I dusza jednego człowieka Razem idą z wiatrem, wiesz Bo nie mają dokąd pójść Dlatego chcę, byś wiedział Zaczynam od człowieka w lustrze Proszę go, by zmienił swoje poczynania I żadne inne przesłanie nie mogło być jaśniejsze Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem Spójrz na siebie i wtedy dokonaj zmiany Jestem ofiarą samolubnej miłości Pora, bym zdał sobie sprawę Że są tacy, którzy nie mają domu, są bez grosza przy duszy Czy to mogłem być naprawdę ja, udający, że nie są sami? Głęboko zraniona wierzba, czyjeś złamane serce I rozmyte marzenie Podążają za wzorem na wietrze, widzisz Bo nie mają miejsca dla siebie Dlatego zaczynam od siebie Zaczynam od siebie! Zaczynam od człowieka w lustrze Proszę go, by zmienił swoje poczynania I żadne inne przesłanie nie mogło być jaśniejsze Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem Spójrz na siebie i wtedy dokonaj zmiany Zaczynam od człowieka w lustrze Proszę go, by zmienił swoje poczynania I żadne inne przesłanie nie mogło być jaśniejsze Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem Spójrz na siebie i wtedy dokonaj tej... Zmiany! Zaczynam od człowieka w lustrze Proszę go, by zmienił swoje poczynania Lepsza zmiana! Żadne inne przesłanie nie mogło być jaśniejsze Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem Spójrz na siebie i wtedy dokonaj zmiany Musisz właściwie to pojąć, póki jeszcze masz czas Bo gdy zamkniesz swoje serce Nie możesz zamknąć swego... swego umysłu! Ten człowiek, ten człowiek, ten człowiek, ten człowiek Od tego człowieka w lustrze Ten człowiek, ten człowiek, ten człowiek Proszę go, by zmienił swoje poczynania Lepsza zmiana! Wiesz... ten człowiek Żadne inne przesłanie nie mogło być jaśniejsze Jeśli chcesz uczynić świat lepszym miejscem Spójrz na siebie i wtedy dokonaj zmiany Mam zamiar dokonać zmiany, będzie naprawdę dobrze! Teraz będzie naprawdę dobrze! Tylko podnieś się Wiesz Musisz to zatrzymać Sam! Muszę dokonać tej zmiany, dzisiaj! Ty musisz Nie możesz sobie pozwolić... bracie Wiesz - Muszę dostać tego człowieka, tego człowieka... Musisz Musisz się ruszyć! Dalej! Dalej! Musisz! Wstań! Wstań! Wstań! Dokonaj tej zmiany Wstań i podnieś się, teraz! Dokonaj tej zmiany Ja zamierzam dokonać tej zmiany... Dalej! Rusz się i... Dokonaj tej zmiany... (Michael Jackson - Man In The Mirror) MYŚLĘ, ŻE KAŻDY Z WAS JEST TAKIM CZŁOWIEKIEM W LUSTRZE, TAKIM, KTÓRY CHCE SPRAWIĆ, ABY ŚWIAT STAŁ SIĘ LEPSZYM MIEJSCEM.
2010-05-12 00:00:00e-mail
  Sylwia Szamocka
Zachęcam do pomagania. Czasami się po prostu nudzimy, a przecież ten czas poświęcony innym, daje tak wiele... Pozdrowienia dla Wszystkich :)
Archiwum: 2012 2011 2010 2009
Array ( [count] => 1 )