facebook
"Nie liczy się, co robimy ani ile robimy, lecz to, ile miłości wkładamy w działanie." (Bł. Matka Teresa z Kalkuty)
AKTUALNOŚCI
ACH, CO TO BYŁ ZA BAL ! Charytatywny Bal TPH 2017
Informacja z dnia: 2017-02-12

 

Ach, co to był za bal !

Już dzisiaj możemy tak śmiało powiedzieć. Za nami VI Charytatywny Bal Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum. Goście jak co roku dopisali. Ci ostatni sale taneczną opuszczali o 6 nad ranem. Tradycyjnie bawiliśmy się przy muzyce zespołu BAD  z Człuchowa. Nie zabrakło fantów dla gości oraz licytacji. Dziękujemy wszystkim gościom za WSPANIAŁY wieczór !

Bal Charytatywny był pełen niespodzianek. Pierwszą udało nam  się zrobić Albertowi Menhere, prezesowi Fundacji Kienkeurig. Za lata bezinteresownej pomocy zarówno finansowej jak też rzeczowej, za to, że promuje idee opieki paliatywnej oraz na każdym kroku mówi o potrzebach Towarzystwa Przyjaciół Hospicjum, nie mogliśmy nie uhonorować go tytułem Ambasadora TPH.

On nie pozostał nam dłużny i również wprawił nas w osłupienie, kiedy poinformował, że fundacja przekazuje Towarzystwu Przyjaciół Hospicjum 23 830 Euro. Dziękujemy !  Ani przez chwilę nie zapomina o nas nasza pierwsza Ambasadorka, aktorka Katarzyna Żak. Wszystkim gościom przekazała gorące pozdrowienia i uściski, a TPH czek na 5 tys. zł. To nagroda, jaką otrzymała w plebiscycie Gwiazd Dobroczynności. Dziękujemy !

 

/

 

 

Array ( [count] => 1 )